Cob Led Projektör Yani nesil led projektör aydınlatma dünyasının en vazgeçilmez ve en çok tercih edilen modelidir. Eski tip aydınlatmalar gerek yüksek enerji tüketimi gerekse çabuk arıza yapması nedeniyle yerini artık led projektör lere bırakmıştır.Sanayide fabrika ev bahçe açık alan aydınlatmasında en çok tercij edilen başlıca ürünlerdendir.Uzun ömürlüdür 50000 saat led çalışma ömrü vardır.Bir çok watt seçeneği mevcuttur.aydınlatmak istediğiniz bölgenin büyüklüğüne göre tercih yapabilirsiniz. Led Projektör Ledavm.net Adresinden Uygun Fiyatlı Olarak Alınır.

Led Projektör Fiyatları Ürün Watt Kuvvetine göre değişkenlik göstermektedir.örneğin 10 watt kuvvetinde bir led projektör ile 50 watt kuvvetinde olan ürünün fiyatları farklılık gösterebilir. Bu konuda seçim yaparken projektörü kullanıcağınız alanın genişliği çok önemlidir.Örneğin bahçe aydınlatmasında kullanıcaksanız büyük boy bir projektör gerekebilir 50 watt 70 watt yada 100 150 200 watt gibi.Yada bir ağacı renklendirmek isterseniz daha küçük ölçülerde yeşil led projektör işinizi görecektir. Bu konularda kararsız kalırsanız bizimle iletişime geçip daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

Led Projektör seçimi yaparken kararsızsanız mutlaka bize danışın. 10 Watt, 30 Watt , 50 Watt, 100 Watt, 150 Watt, 200 Watt Led Projektör Çeşitleri Ledavm Online Led Mağazasındadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.