Led Projektör Nedir ?

Led projektör ürünler eski tip holojen sistem projektörlere nazaran çok daha ekonomik ve yüksek verimlidir Sanayi alanında yaşanan teknolojik gelişimlerin hızı ile birlikte aydınlatma dünyasında da çok yüksek ivmeli bir yükseliş söz konusudur.Aydınlatma ürünlerinde yaşanan bu ivmeden son kullanıcılarda oldukça fazla faydalanmaktadır. Led projektör deyince akla gelen ilk sorulardan biride eski tip projektörlerle arasında ne gibi bir fark olduğudur. Arasındaki fark elbette en büyük etken olarak düşük enerji tüketimidir.çevreye sağladıyı olumlu faydadır.Eski tip holojen projektörlere göre düşük enerji tüketimi ile oldukça güçlü enerji sağlamaktadır.

Smd Led projektör Özellekleri

Led projektörler smd ve cob olarak ikiye ayrılır amaca ve isteğe göre kullanımı farklılıklar gösterebilir piyasada yaygın olarak kullanılan ürünlerin başında tabiki smd led projektör gelir.Bu ürün hem ışık kalitesi hemde uygun maliyeti bakımından oldukça fazla kullanılan bir üründür.Smd led projektörler bir adet driver ile çalışır. genel olarak 1 adet smd led 1 watt gücündedri.yani 50 watt led projektör kullanımı için 50 adet smd led dizilimi gerekir.Hesaplamalarında çok teknik detay olmamamkla birlikte bu smd ledlerin ana üreticisi çindir.

Led Projektör Fiyatları

Led projektör seçiminde en çok karşımıza çıkan sorunların başında fiyatların çok değişkenlik göstermesidir.Örnek vermek gerekirse 50 watt led projektör bir yerde uygun fiyatlı iken başka bir satıcıda 2 katına hatta 3 katına kadar çıkabilmektedir.bunun başlıca nedeni ürün kalitesidir.örneğin bir smd led projektörün fiyatını belirleyen en büyük özellik kullanılan çiplerin kalitesidir.Uygun çipli ve kaliteli çipler olarak sınıflandırılır. Ayrıca kasa faktörüde önemlidir.Kasa kullanılan malzeme cam fiyatta çok belirgin değişikliklere yol açabilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.