Wallwasher Aydınlatma Mesafesi 

Wallwasherlar ortalama 18 19 metre kadar yüksekliğe aydınlatma yapabildiği gibi içindeki led çipleri dahada güçlendirilerek daha yüksek mesafelere kadar aydınlatma yapabilir.

Kullanılan ledin özelliğine wallwasher aydınlatma mesafesi değişkenlik göstrebilir.Led avm olarak bizim satışa sunduğumuz wallwasher ürünler 18-19 metre yüksekliğe kadar aydınlatma yapabilir.

Wallwasher led aydınlatma

Wallwasher led aydınlatma dış mekanlarda kullanılan bina duvar boyamalarında yaygın olarak kullanılan üründür.Özellikle gece karanlığında binanın yada duvarın renklenmesinde kullanılır.Bu bakımdan son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.Bu wallwasher led ürünlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2 3
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Led Aydınlatmada Zirve Wallwasher

Dış aydınlatma sistemlerinde led Wallwasher aydınlatma sistemleri zirvedeki yerini korumaktadır. Led Wallwasher aydınlatma sistemlerini zirveye taşıyan faktörler arasında az enerji harcayarak yüksek ışık vermesi ve darbe, su gibi benzeri etkenlere karşı çok dayanıklı olması başı çekmektedir. Duvar yıkama, duvar boyama anlamlarını taşıyan Wallwasher aydınlatma sistemleri dış mekanları aydınlattığı gibi dekoratif bir görünümde kazandırmaktadır.  

Konut, galeri, bankalar, kamu binaları ve daha birçok iş yerinin dış mekanlarının aydınlatılmasında kullanılan Wallwasher aydınlatma sistemleri dış mekanlara dekoratif görünüm de kazandırarak iş yerlerini daha cazip hale getirmektedir. Günümüzde sıva üstü, sıva altı Wallwasher aydınlatma sistemleri kullanılarak aydınlatılan alanlarla ciddi enerji tasarrufu yapılmaktadır.

Wallwasher Ne Kadar Alanı Aydınlatır?

Wallwasherların ne kadar alanı aydınlattığı da çok fazla merak edilmektedir. Wallwas herların ışık yayma mesafesini watt ve ışık açısı belirlemektedir. Wallwas herlar ortalama 5 ila 10 metre arasında bir mesafeye ışık yaymaktadır.

Wallwas led aydınlatma sistemlerinden en verimli şekilde istifade etmek için wallwasherları satın almadan evvel boy ve en ölçülerinin alınması gerekmektedir. Wallwas aydınlatma sistemlerinde ışık açısıyla aydınlatma mesafesi ters orantılı olduğu için açının büyümesi halinde aydınlanan alan mesafesinde daralma olmaktadır.

Yüzde 70 Enerji Tasarrufu

Günümüzde dış cephe aydınlatmasında en fazla wallwasher aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır. Wallwasher aydınlatma sistemleri dış mekanların mimari özelliğine istenilen renkte vurgu yaparak aydınlatma sağlamaktadır. Sıva altı, sıva üstü ve çift sıra ledli olmak üzere üç tarzda üretimi gerçekleştirilen ve yüksek ışık saçarak aydınlatma sağlayan wallwasher aydınlatma sistemleri en az yüzde 70’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Wallwasher aydınlatma sistemlerinin sunduğu en önemli avantajlardan bir diğeri de RGB ve tek renk seçenekleri sunarak seçim yapılmasını kolaylaştırmasıdır. Üretimi yapılırken en yüksek seviyede koruma sınıfında üretildiği için 50.000 saatten fazla kullanım ömrüyle de ciddi bir ekonomik avantaj sunmaktadır.

Renk Seçenekleri

Led wallwasher aydınlatma sistemleri renk bakımından da kullanıcılarına çok sayıda seçenek sunmaktadır. Wallwasher led sistemlerin renk seçenekleri arasında günışığı, amber, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, animasyon, pembe ve ara renkler yer almaktadır. Ayrıca bu renklerin hepsinin içerisinde olduğu animasyon ve gözlü kumandalı RGB wallwasherlarda büyük ilgi görmektedir.

Güç Faktörü

Watt diye ifade edilen güç faktörü aydınlatma sistemlerinde en önemli faktör olmakla birlikte wallwasher aydınlatma sistemlerinde de yüksek performans açısından oldukça önemlidir. Wallwasher aydınlatma sistemlerinin 3 watt ile 54 watt aralığında değişen güç oranları ise performansı belirleyen başlıca faktördür. Mesela wallwasherın boyutu 100 cm ise watt gücü maksimum 36 olmalıdır. Aydınlatma sistemlerinde güç faktörü kadar önemli bir diğer hususta soğutucu gövdedir. Soğutucu gövdenin görevini tam olarak yerine getirememesi aydınlatma sisteminin lümen değerini düşürmekte ve ışık parlaklığını azaltmaktadır. Wallwasher aydınlatma sistemlerinin fiyatlarını etkileyen faktörlerin başını tercih edilen watt değeri çekmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.