x
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
* Ürünlerimiz fatura tarihi itibari ile kullanıcı hataları dışında teknik servis tamir bakım ve değişim şartları ile 2 yıl garantilidir.
* Harici tip Driverlı ürünlerin (örnek; Led Panel) Driver arızası durumunda Driver değişimi, Led arızası durumunda ürün değişimi yapılmaktadır.
* Led Trafoları, Led Ampuller, Led Bant Armatürler, Tablet Projektörler ve Solar Ürünlerin arızalanması durumunda ürün değişimi yapılmaktadır.
* Led Ray Spot, Yüksek Wattlı Led Projektörler, Yerli Üretim Wallwasher’lar, Havuz Armatürleri ve Sanayi Tipi Armatürlerde öncelikle teknik servis hizmeti verilmekte arızanın giderilememesi durumunda ürün değişimi yapılmaktadır.
* Ürünlerin kullanım amacı haricinde kullanılması, üzerinde herhangi bir tadilat yapılması, garanti süresini belirleyen faturanın ibraz edilememesi, yüksek yada düşük gerilime maruz kalması gibi durumlarda garanti kapsamından çıkar.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Önemli Not: İade işlemlerinizde paketlerinizi  ARAS KARGO ŞİŞHANE ŞUBESİ 2322354551057 ANLAŞMA KODU İLE  LEDAVM ELEKTRİK AYDINLATMA TİC. A.Ş. adına İADE olduğunu belirterek gönderinizAksi taktirde Diğer gönderici Firmalar aracılığı ile gönderilen ürünler kabul edilmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.