Şerit Led Çeşitleri


Şerit led adındanda anlaşılacağı gibi şerit halinde üzerine çip led smd olarak döşenmiş şerit şeklinde led üründür.Uzun Yıllardır aydınlatma dünyasında çok önemli bir yere sahiptir.

Çeşitli şerit led ürünleri piyasada satışa sunulmuştur.bunların Başlıca olanları 5050 Şerit led 5630 şerit led smd şerit led şeklindedir. 5050 şerit led  3 çipli olarak piyasada isimlenmiştir.

Burda önemli faktör herbir smd çip ledin büyüklüğü boyudur. 8 çipli şerit led olarak anılan üründe 5630 şerit led  ürünüdür.Bu Üründe daha yüksek ışık verdiği için çok tercih edilen bir aydınlatma ürünüdür.

Şerit ledler aydınlatma veya dekorasyon süsleme şık görünüm verme ve dikkat çekici olması amacıyla yaygın olarak kullanılır.

Sitemizden satın almış olduğunuz şerit ledler Kaliteli ve 1nci sınıftır.ledavm.net garantisi altındadır.

4014 Profesyonel Şerit Led ürünümüz çeşitleri ve modelleri indirimli fiyatları ile satışa sunulmuştur. Kaliteli şerit led ürünlerini satın almak için ledavm.net adresinden ayrılmamanızı tavsiye ediyoruz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Şerit Led Teknolojisi yaygın olarak kullanılan en önemli led aydınlatma ürünlerinin başında gelmektedir.Kullanım alanları oldukça yaygındır.ve bu aydınlatma ürünü en çok tercih edilen vazgeçilmez üründür.12 volt ile çalışan şerit led ve 220 volt ile çalışan şerit led olarak sınıflandırılabilir.2 grub ürünüde sitemizden sorunsuz ve garantili olarak satın alabilirsiniz.

Şerit Led çeşitleri

Son zamanlarda en fazla kullanılan aydınlatma araçlarından bir tanesi olarak ön plana çıkan şerit ledlerin çok ufak bir araştırma yapmanız sonrasında birçok farklı yerde kullanıldığını görebilirsiniz. Farklı renklerde hazırlanmış olan bu renkler arasında en fazla tercih edileni ise hiç şüphesiz ki beyaz. Genel olarak yalnızca evlerin içerisinde kullanıldığı düşünülse de açık alanlarda da artık oldukça sık bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Ancak şerit ledler dış veya iç mekanda kullanılmak istendiği zaman dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmakta. Bunların başında ise dış ya da iç mekanda kullanılmak istenilen şerir ledler için mümkün olduğu kadar silikonlu olanların tercih edilmesi.

Bunun nedeni ise silikonlu şerit ledlerin oksitlenmeden etkilenme oranının çok düşük olması. Bu sayede çok uzun süreler boyunca satın alınan şerit ledler istenilen her yerde kolaylıkla kullanabilecektir. Normalde insanların büyük bir kısmı şerit ledler arasından seçim yaparken bir metre 60 SMD paketli olanları seçmektedir. Ancak bunun yerine farklı şerit ledler arasından da kullanım alanına bağlı olarak seçimler yapılabilmektedir. Kendinden yapışkanlı olan şerit ledleri hemen her yere yapıştırarak kullanabilirsiniz. Hatta birçok kişi araçlarının ön farlarında led kullanıyor. Kullanımı her geçen gün artmaya devam eden bu ledler sayesinde istenilen her türlü alanın en iyi şekilde aydınlatılması adına gerekli olan yüksek kaliteli aydınlatma da sağlanmış olmaktadır.

İç mekan şerit led , dış mekan şerit led ve rgb şerit led çeşitleri gibi şerit led modellerine ledavm.net adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.