Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
13,00 TL
11,70 TL
%10 indirimli
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

led ampül

Led ampul 

Ürünleri yeni nesil aydınlatma teknolojisinin vazgeçilmez başlıca ürünlerdendir.Led Teknolojisiyle üretilen bu led ampuller yüksek tasarruf sağladığı gibi çok çok düşük enerji tüketimi ile evlerimizde iş yerlerimizde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Led Ampul Nedir 

Led ampul günümüz aydınlatmalarında yerini eski tip ampullerden hızlı bir şekilde alıp hemen hemen her evde isyerinde kullandığımız en önemli ve öncelikli aydınlatma ürünüdür.Led ampul bilindiği üzere enerji tüketimi konusunda oldukça iddalı bir üründür. Led ampul enerji tasarrufunda birinci sırada gelmektedir.Üretimi yavaş yavai asyadan batıya doğru ilerleyen bu ürün günümüzde artık bakkalrda dahil satılmaktadır. 

led ampul fiyatları  

Led ampul fiyatları ürünün niteliğine ışık gücüne rengine kullanılan materyaline göre değişiklik göstermektedir. fiyatlarda en büyük belirleyici etken ışık gücü yani watt dır. bu anlamda 9 watt 12 watt 3 watt ve benzeri şekilde üretilen led ampuller farklı fiyatlara pazarda alıcı bulmaktadırlar. Led ampul alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ampulun kaç watt olduğu ve harcadığı enerji olmalıdır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.