Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
68,92 TL
62,03 TL
%10 indirimli
457,19 TL
411,47 TL
%10 indirimli
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Cob Led Projektör Yani nesil led projektör aydınlatma dünyasının en vazgeçilmez ve en çok tercih edilen modelidir. Eski tip aydınlatmalar gerek yüksek enerji tüketimi gerekse çabuk arıza yapması nedeniyle yerini artık led projektör lere bırakmıştır.Sanayide fabrika ev bahçe açık alan aydınlatmasında en çok tercij edilen başlıca ürünlerdendir.Uzun ömürlüdür 50000 saat led çalışma ömrü vardır.Bir çok watt seçeneği mevcuttur.aydınlatmak istediğiniz bölgenin büyüklüğüne göre tercih yapabilirsiniz. Led Projektör Ledavm.net Adresinden Uygun Fiyatlı Olarak Alınır.

Led Projektör Fiyatları Ürün Watt Kuvvetine göre değişkenlik göstermektedir.örneğin 10 watt kuvvetinde bir led projektör ile 50 watt kuvvetinde olan ürünün fiyatları farklılık gösterebilir. Bu konuda seçim yaparken projektörü kullanıcağınız alanın genişliği çok önemlidir.Örneğin bahçe aydınlatmasında kullanıcaksanız büyük boy bir projektör gerekebilir 50 watt 70 watt yada 100 150 200 watt gibi.Yada bir ağacı renklendirmek isterseniz daha küçük ölçülerde yeşil led projektör işinizi görecektir. Bu konularda kararsız kalırsanız bizimle iletişime geçip daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

Led Projektör seçimi yaparken kararsızsanız mutlaka bize danışın. 10 Watt, 30 Watt , 50 Watt, 100 Watt, 150 Watt, 200 Watt Led Projektör Çeşitleri Ledavm Online Led Mağazasındadır.

 Led Projektör Nedir ?

Led projektör ürünler eski tip holojen sistem projektörlere nazaran çok daha ekonomik ve yüksek verimlidir Sanayi alanında yaşanan teknolojik gelişimlerin hızı ile birlikte aydınlatma dünyasında da çok yüksek ivmeli bir yükseliş söz konusudur.Aydınlatma ürünlerinde yaşanan bu ivmeden son kullanıcılarda oldukça fazla faydalanmaktadır. Led projektör deyince akla gelen ilk sorulardan biride eski tip projektörlerle arasında ne gibi bir fark olduğudur. Arasındaki fark elbette en büyük etken olarak düşük enerji tüketimidir.çevreye sağladıyı olumlu faydadır.Eski tip holojen projektörlere göre düşük enerji tüketimi ile oldukça güçlü enerji sağlamaktadır.

Smd Led projektör Özellekleri

Led projektörler smd ve cob olarak ikiye ayrılır amaca ve isteğe göre kullanımı farklılıklar gösterebilir piyasada yaygın olarak kullanılan ürünlerin başında tabiki smd led projektör gelir.Bu ürün hem ışık kalitesi hemde uygun maliyeti bakımından oldukça fazla kullanılan bir üründür.Smd led projektörler bir adet driver ile çalışır. genel olarak 1 adet smd led 1 watt gücündedri.yani 50 watt led projektör kullanımı için 50 adet smd led dizilimi gerekir.Hesaplamalarında çok teknik detay olmamamkla birlikte bu smd ledlerin ana üreticisi çindir.

Led Projektör Fiyatları

Led projektör seçiminde en çok karşımıza çıkan sorunların başında fiyatların çok değişkenlik göstermesidir.Örnek vermek gerekirse 50 watt led projektör bir yerde uygun fiyatlı iken başka bir satıcıda 2 katına hatta 3 katına kadar çıkabilmektedir.bunun başlıca nedeni ürün kalitesidir.örneğin bir smd led projektörün fiyatını belirleyen en büyük özellik kullanılan çiplerin kalitesidir.Uygun çipli ve kaliteli çipler olarak sınıflandırılır. Ayrıca kasa faktörüde önemlidir.Kasa kullanılan malzeme cam fiyatta çok belirgin değişikliklere yol açabilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.