Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Neon led 

Neon Led ürünleri Günümüzde yaygın olarak kullanlan ve tercih edien bir üründür.Özellikler dış mekan süsleme ve renklendirmelerinde sıkça kullanılır.Neon led uzun hortum şeklinde üretilen yeni nesil bir teknoloji led aydınlatma ürünüdür. Metre ile satılır Kullanmak istediğiniz yere kolayca uyum sağlıcak şekilde üretilmiştir.Su geçirmez dış makan kullanımlarına uygun olan neon led son yıllarda apartman be binalarda da yaygın olarak karşımıza çıkmakta.

Neon led  fiyatları

Neon led fiyatları ürünün üretim şekline ithalat durumuna ve stok durumuna göre değişkenlik göstermektedir.neon led fiyatları belirlerken ürünün hangi malzeme ile kaplandığı ve içinde kullanılan ledin özelliklerine göre sınıflandırılır. Piyasada bir çok farklı marka ve modelde neon led ile karşılaşmaktayız.Peki bu neon led fiyatlarını hangi kıstaslabelirlemeliyiz? Burada en önemli nokta ürün markası ve ayrıca satıcının malın arkasında durmasıdır.Çünkü ileride oluşabilecek herhangi bir problemde üretici yada satıcı malın ne kadar arkasında durduğu neon led fiyatlarını en çok belirleen başlıca özelliklerdir.

Neon led dış cephe 

Neon led ürününü dış cephede rahatça kullanabilirsiniz.Bu ürün dış mekan şartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmişrir.Bu bakımdan neon ledi dış cephe ve mekanlarda rahatça kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.