Kayan Yazı ve Leon Reklam Tabelaları

Led tabela kullanımlarının popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Standart tabela sistemleriyle kıyaslandığı zaman çok büyük farklılıklar içeren led tabela sistemlerinde ampul ve standart elektronik devre yerine görüntüleri insanlara daha gerçekçi şekilde yansıtmak için led ampuller ve pcb boardlar tercih edilmektedir. Led tabela programları ise bu özelliklerin daha belirgin bir yapıya kavuşturulması gereksiniminden doğmuştur.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan led tabela sistemlerinin bu kadar yaygın kullanılmasındaki temel neden bu sistemlerin programlanabilme özelliğinin olmasıdır. Led özellikteki tabela sisteminin ömrünün 5 yıl olduğu düşünüldüğü zaman bu 5 yıl içinde sektör değiştirilse de tabela değişimine gerek kalmıyor. Çünkü tabela, yeni sektöre göre programlanarak kullanılmaya devam edilebiliyor. Led tabela sistemleri bu özelliği haricinde daha birçok özelliğinden dolayı tabela kullanımında fark yarattığından kullanımı daha da yaygınlaşmaktadır.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 ... 7 ... 11
Toplam 130 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Leon Led Tabela

Günümüzde led tabelalar, açık ve kapalı alanlarda reklam yapabilmek için kullanılmaktadır. Bu tablaların her geçen gün daha özelleştirilmesi ise firmalara daha fazla avantaj sunmaktadır. Leon görünümlü led tabelalar ise günümüzün en fazla talep gören tabela sistemidir. Led özellik taşıyan Leon tabelalar çok daha az enerji harcadığı için ekonomik olduğu gibi zarif bir görünümle farklı bir seçenek olarak firmaların karşısına çıkmaktadır.

Leon led tabela tasarımları firmalar tarafından yapılan reklamların daha popüler olmasına yardımcı olmaktadır. Led tabela sistemlerinde en önemli hususların başını tasarruf ve şıklık çekmektedir. Ayrıca uzun süre dayanıklı olan bu tabela sistemleri sayesinde reklam sektörünün çağ atladığı söylenebilir. Her renkte ve boyutta özel olarak tasarlanıp üretilebilen bu tabelalar, bazen 3 boyutlu özellik dahi taşımaktadır. Leon led tabela sistemini gören her müşteri bu tabela sistemine hayran kaldığı gibi çok uzaklardan dahi dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Leon led tabela sistemleri yerel işletmeler tarafından çok fazla tercih edilmekle birlikte işletme bazında hizmet veren firmalar ile zincir marketlerin en önemli reklam tercihidir.

Leon led tabela sistemleri daha fazla ürün tanıtımında, yönlendirme araçlarında, şirket logosunda, reklam araçlarında ve daha çok sayıda farklı alanda tercih edilmektedir.

Leon Led Tabela Özellikleri Nelerdir?

 • Leon özellikleriyle birleşen led tabelalar, reklam sektörünün 1 numaralı yıldızı oldu. Leon özellik taşıyan tabelalarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus şüphesiz kalitedir. Leon led tabelaların özellikleri ise şöyle sıralanabilir;
 • Günümüz teknolojisine uyumlu olarak üretilen yeni nesil bir tabela sistemidir.
 • Bu tabelalarda kullanılan sistem led tabanlı olduğu için çok düşük enerji harcamaktadır.
 • Leon led tabelalar görüntü itibariyle şık ve estetiktir.
 • İmal edilirken üstün kalitede malzemeler kullanılmaktadır.
 • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
 • Dış kısma doğru şişkin bir görüntü vermektedir.
 • Bu tabelaların alt kısmı 18 mm dekota iken, üst kısmı ise leon ışık görünümlü plastikten oluşmaktadır.
 • Bu ürünün imalatında sert plastik malzeme kullanılmaktadır.
 • Ürünü kullanacak kullanıcıya fişe tak çalıştır şeklinde gönderildiği için kurulumu son derece basittir.
 • İmal edilirken renkli malzeme kullanıldığı için gündüz saatlerinde elektrik olmadan bile insanı cezbeden bir görüntüsü vardır.
 • Ürünün montaj edilmesi de oldukça basittir. Tıpkı duvara asılan bir tablo gibi istenilen yere takılarak kullanılır.
 • Üretimi çok hızlı olduğu için sadece birkaç gün içinde teslimatı yapılır.
 • Leon led tabelalar taşıdığı özelliklere göre farklı ebatlarda imal edilmektedir.
 • Bu tabelaların tasarımı o kadar muhteşemdir ki müşterinin gözündeki değeri tartışma dahi götürmez.
 • Ayrıca bu tabelalar günümüzde çok farklı alanlarda da kullanılabilmektedir.   

Leon Led Tabela Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Led tabela, kullanıcıya sunduğu çok sayıda avantajlarla çok daha caziptir. Bu avantajlar ise şöyle sıralanabilir;

Proglanabilme

Led tabelaların en ön plana çıkan özelliği yeniden programlanabilir olmasının yanı sıra sürekli farklılık içerisinde kalabilmesidir. Tabelanın yeniden programlanabilmesi tabela programlarıyla mümkün olmaktadır. Led tabela programı seçiminde ise seçilecek tabelanın kontrol kartı özellikleri ön plana çıkmaktadır.  

Dayanıklılık

Led tabelaların kullanıcıya sunduğu en önemli avantajlar dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıdır. Led tabelalar bu özelliği sayesinde standart tabelalara çok büyük fark atmaktadır.

İç ve Dış Mekanda Kullanılma Özeliği

Dış mekanlarda kullanılacak tabelalar soğuk, yağmur gibi dış etmenlere açık olduğundan dolayı bu etmenlere karşı dayanıklı olması son derece önemlidir. Dış mekanlarda kullanılacak led özellikli tabelalar bu etmenlerden etkilenmeyecek kadar dayanıklıdır.

Tasarruf

Normal tabelalarla kıyaslandığı zaman led özellik taşıyan tabelaların 10 kat daha az enerji harcadığı bilinmektedir. Led sistemler sağladığı büyük enerji tasarrufuyla büyük ekonomik avantaj sağlamaktadır.

Led tabelaların kullanıcıya sunduğu avantajlar daha da artırılabilir. Led tabela sistemlerinin çok az enerji harcaması ve uzun ömürlü olması kullanıcılar için en önemli avantajlardır. Ayrıca led tabelaların kullanım kolaylığı da ciddi bir avantajdır. Montaj yapılmasının hemen ardından kullanılabilen led tabelalarda en önemli husus hangi programın kullanılacağının yanı sıra nasıl bir yazı/animasyon kullanılması gerektiğidir.

Kayan Yazı Sistemleri Nedir?

Uygulamasında P10 led panel sistemlerinin kullanıldığı elektronik tabela sistemine kayan yazı tabela sistemi denilmektedir. Gece ve gündüz dikkat çektiği için dış mekanlara farklı bir görünüm kazandırmaktadır.

Firmalar, reklamlarını ve tanıtımlarını yapabilmek için reklam ve pazarlama alanlarında tabela sistemlerine gereksinim duymaktadırlar. Son dönemlerin en popüler tabela sistemleri arasında yer alan kayan yazı tabela sistemleri de firmalar tarafından çok yaygın kullanılmaktadır.

Kayan yazı tabela sistemlerine P10 led panel sistemleri de denilmektedir. Bu tabela sistemin dış mekanların yanı sıra iç mekanlarda da çok fazla tercih edilmektedir.

Kayan yazı tabela sistemleri dış mekanlarda kullanılacaksa malzemelerin ve üretim tekniklerinin çevre koşullarına uygun olması gerekmektedir. Tabela sisteminde kullanılacak malzemeler ve teknikler ise uzman ekipçe belirlenmektedir. Bu sayede kış mevsiminin yağmur, kar, soğuk gibi zorlu şartlarına, yaz mevsiminin ise sıcaklık ve nem gibi zorlu koşullarına dayanıklılığıyla uzun ömürlü olmaktadır.

Tek reklama Bağlı Kalınmaz

Sayısız avantajlarıyla firmalara çok cazip gelen avantajlar sunan kayan yazı tabela sistemlerinin firmalar açısından en önemli avantajı ise tek bir reklama bağlılıktan kurtarmasıdır.

Standart tabela sistemlerinde reklam sadece bir defaya mahsus yapılırken, kayan yazı tabela sistemleri çok sayıda reklam için fırsat sunmaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojinin firmalara sunduğu önemli bir avantaj olan kayan yazı tabela sistemleri, teknolojiye uyum sağlayan her firma tarafından kullanılmakta ve müşterilerin dikkati çekilmektedir. Ayrıca kayan yazı tabela sistemleri farklı renklere, animasyonlara ve efektlere fırsat verdiği için firmalar tarafından yapılan reklamlar ve kampanyalar daha ilgi çekici olmaktadır.

Gelişen teknolojiye firmaların yanı sıra kayan yazı tabela sistemleri de ayak uydurduğu için estetik, görsel ve kullanım kolaylığı gibi çok sayıda avantajla firmaları rakiplerinden bir adım öne geçirirken, aynı zamanda firmaların trendlere uyum sağladığının ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğinin göstergesi olmaktadır.

Kayan Yazı Tabela Sistemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kayan yazı tabela sistemleri satın alınırken doğru firmanın seçilmesi oldukça önemlidir. Kayan yazı tabela sisteminden istenen verimin alınması için reklamın hakkını gerçekten verecek bir sistem satın alınmalıdır. Tek renk ve birkaç renk üzerine tasarlanan kaya yazı tabela sistemlerinden renkli sistemler tercih edilmelidir. Çünkü renkli tasarımlar, diğer tasarımlara kıyasla daha fazla dikkat çektiği gibi renkli tasarımlarda kullanılan ledler daha kaliteli olduğu için daha parlak görünüm elde edilmektedir.

Kayan yazı tabela sistemleri interaktif özellik taşıdığından dolayı yazının programlar sayesinde teknolojik üstünlük sağladığı net bir şekilde fark edilmektedir. İnteraktif özellik taşıyan kayan yazı tabela sistemleri, tercih edilen web sitesinden otomatik olarak ve belli sıralar halinde bilgi almaktadır.  

Kayan yazı tabela sistemlerinde çok sayıda efekt ve animasyon kullanabilme imkanı da vardır. Animasyonlar çeşitlendikçe de tabelalar daha dikkat çeker hale gelmektedir. İş potansiyelinin fark edilmesine çok ciddi destek veren kayan yazı tabela sistemleri sayesinde çok başarılı işlerin altına imza atılmaktadır.

Kayan yazı tabela sistemlerinde kullanılan ledlerin kaliteli olmasına özellikle dikkat edilmesi gerektiği asla unutulmamalıdır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.