Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sıva Altı led tavan armatürü

Sıva altı led spot tavan armatürü günümüzde iç mekan aydınlatmalarında vazgeçilmez ürünlerin başında gelmektedir.Özellikle asma tavan , karton pier tavan kullanımının yaygınlaştığı bu yıllarda çok sık rastladığımız bir üründür. Asma tavanda açılan deliklere montajlanan bu sıva altı led spot tavan armatürü ürünü hem şık hemde ekonomik aydınlatma avantajı sağlamaktadır.

Sıva altı led spot çeşitleri 

Sıva altı led spot çeşitleri boy ve watt özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır.Bu durumda bu ürünlerin hangisine ihtiyacımız olacağına nasıl karar vermeliyiz? Karar noktasında tabiki en önemli kriterlerin başında aydınlatma yapacağımız alanın genişliği , kaç metre kare olduğu en önemli faktör.buna göre ustamızın karar verdiği şekilde aydınlatma için gereken miktar ve büyüklüğe karar verilir ve montaj başlar. Sıva altı led spot seçiminden sonra bu spotlara uygun olarak delikler delilnir ve led spot lar montajlanır.

Sıva altı led spot tavan armatür fiyat 

Bu üründe fiyat markadan markaya göre değişkenlik göstermektedir.ürünün kaç watt olduğu hangi malzemeden imal edildiği kasası , içindeki led çipi led spot tavan armatürü ürününün fiyatını en belirgin olarak belirleyen unsurlardır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.