x
Şerit Led Çeşitleri
Şerit Led Çeşitleri 

Şerit led Ürünleri bir çok çeşitden oluşmaktadır Başlıca En Çok Kullanılan Modeller Aşağıda Sıralanmaktadır.

3528 şerit led  ( Tek Çipli Işık Gücü Biraz Daha Zayıfdır İç Mekan şerit led ve Dış Mekan şerit led  Olarak Satılır 12 VOlt ve 220 Volt İle Çalışan Modeli Mevcuttur.
 
5050  şerit led 3 çipli Olan modeldir ışık kuvveti oldukça tatmin edici ve güçlüdür iç mekan slikonlu ve dış mekan slikonsuz olarak satılır. 12 volt ve 220 volt ile çalışanı mevcuttur.

5630 şerit led  Bu model şerit led en kuvvetli olan modeldir.5050 ve 3528 e göre çok daha kuvvetli aydınlatma sağlamaktadır.12 volt ile çalışanı satılmaktadır. 
 
5630 bar led çubuk led  Bu led ler 1 metrelik aleminyum zemin üzerine dizilmiş ledlerdir.Bar Ledlerde metrede 72 adet led bulunur 7 8 çip kuvvetindedir.

Yukarda Bahsetmiş Olduğumuz şerit led çeşitleri piyasada en çok kullanılan şerit led ler olarak bahsedilmiştir.

Sitemizden Almış Olduğunuz Tüm şerit led  Ürünler Firmamız GÜvencesindedir. ve 1 nci sınıftır.

şerit led fiyatları hakkında bilgi almak için ana sayfa şerit led çeşitleri bölümünü tıklayınız.


Şerit Led Kullanımında Dikkat etmeniz gereken en önemli özellik ışık kuvveti ayarlanabilen trafo gücüdür.bunun İçin kullanmanız gereken led trafo sunu çok iyi tercih etmeniz gerekmektedir.

Şerit ledler kod özelliğine göre metrede çektiği akım gücü değişkenlik gösterebilmekterdir.bu Bakımdan Bu Özelliğe Dikkat Etmek gerekmektedir.

Piysada şatışa sunulan led ürünleri oldukça farklılıklar göstermektedir. Bunlardan n göze çarpan en can alıcı olanlarının başında gelen Led lerin ışık kuvvetlerinin farklılıklarıdır. Tüm bu şerit led özelliklerinden yola çıkarak tercih yaparken mutlaka ürünün kalitesine lümen değerine ışık gücüne ve fiyatına dikkat etmelisiniz. Bu bakımdan bunlar başlıca önemli olan tercihler arasında gelmelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.